Přejít na navigaci

Kompletní systém pro hotelový provoz

Společnost HOTEL TIME, a.s. nabízí kompletní softwarové řešení pro všechny typy ubytovacích zařízení. Společnost zahájila své působení na trhu v roce 2002 založením prvního skutečně on-line hotelového a rezevačního systému HotelTime ®. Na těchto stránkách naléznete informace nejen o online systému HotelTime, ale také o dalších nabízených produktech wellness systému WellnessTime a pokladního a skladového systému Vento, dále o službách, které nabízíme, jako například obousměrný interface (propojení) systému HotelTime s mezinárodním ubytovacím portálem Expedia, nebo si můžete také vyzkoušet demoverzi systému

Co nabízíme?

Hlavním produktem společnosti je hotelový software HotelTime. Jedná se o kompletní plně internetový online hotelový software, pro jehož provoz se využívání pouze internetový prohlížeč - není nutné cokoliv instalovat nebo kupovat speciální hardware. Jedná o první skutečně 100% on-line hotelový systém na českém trhu. V dnešní době je v provozu již třetí generace tohoto hotelového softwaru a díky několikaletému vývoji je HotelTime nasazován od nejmenších pensionů až po velké hotely. Velkou výhodou produktu je také obchodní model - nejsou zde žádné vstupní investice a placeny jsou pouze měsíční licenční poplatky. Více informací zde

Další produkty a služby

Společnost HOTEL TIME, a.s. dále nabízí řadu dalších softwarů a navazujících služeb. Mezi další produkty patří systém WellnessTime., který umožňuje komplexní správu wellness a sportovních provozů včetně on-line rezervací, prodeje dárkových certifikátů, evidence členů a jejich bonusů apod. a pokladní a skladový systém Vento pro hotelové bary a restaurace.

Propojení s ostatními systémy a další doplňkové služby

Díky úzké spolupráci s partnerskými společnostmi jsme schopni zprostředkovat navazující služby od firem majících neocenitelnou praxi při práci se zákazníky z hotelové oblasti. Jde především o tyto produkty služby:

  • Hotelové systémy jako např. zámkové systémy, telefonní ústředny, systémy pro vytápění, systémy pro pay TV, atd.
  • Vývoj vlastních modulů a aplikací, možnost objednat si vývoj preferovaného modulu či aplikace např. pro iPhone, CRM, apod.
  • Grafické úpravy (CSS kaskádové styly), SEO a internetový marketing, hotelové a manažerské konzultace.
  • Vedení účetnictví a provádění auditů

cs | en | de